KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044351

nr 1204 4351

Louis Zelig

(1894-1993), Sverige

Oljemålning, Ladugård, signerad. Olja på duk, 50x65 cm

Louis Zelig, född 1894 i Rumänien, död 1993, målare och tecknare.

måndag 17 september 2018
kl 19:22:04

Louis Zelig

Läs mer om Louis Zelig